KONST / Litografier / Färglitografi 12804038
nr 1280 4038
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Ur: Derrière le Miroir, ej signerad. Motivet: 32x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:32:35
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall